×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
پرونده خیر یاسوجی به دادسرا رفت| مندنی پور: اسنادی دارم که رسوا می شوند!

به گزارش پایگاه خبری قضاوت خبر، اسفندماه ۱۳۹۹ پیمان مندنی پور خیر و فعال اقتصادی یاسوجی در اقدامی خیرخواهانه تامین هزینه تجهیز یک باشگاه ورزشی در شهر یاسوج را ویژه پرورش دختران موی تای کار قهرمان برعهده گرفت.

این مراسم که با حضور شاهرخ کناری فرماندار بویر احمد و جمعی از خانواده شهدا و مسئولان محلی برگزار و رسما سالن تجهیز شده شیرهای جوان (دختران موی تای کار یاسوجی) افتتاح شد. فرماندار در این مراسم با تقدیر و تشکر از خانواده مندنی پور این اقدام را قابل ارزش و ترویج فرهنگ وقت، جوانمردی و ایثار عنوان کرد و پس از استماع مشکلات تیم موی تای دختران قول داد تا مشکلات را برطرف کند.


**بیشتر بخوانید**

آسیا دختران یاسوجی را تجلیل کرد؛ روایت مردی که نقش وزیر را ایفا کرد!


پس از چندماه گروهی اقدام به تخریب پیمان مندنی پور کرده و حتی از این خیر یاسوجی رسما به دادسرا شکایت کردند و گفتند که او بدهی میلیاردی به آنها دارد و این سالن را او تجهیز نکرده است؟!

این ادعا در حالی است که تصاویر نشان می دهد که تجهیزات خریداری شده بیش از ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون نمی شود اما پیمان مندنی پور گفته است بیش از یک میلیارد تومان هزینه داده است! حالا سوال این است که چه کسی دروغ می گوید؟ خیری که بر اساس فیش های واریزی اثبات می کند که هزینه را پرداخت کرده اما سرش کلاه رفته و یا گروهی که ادعا دارند پولی دریافت نکرده اند و تجهیزات را خود خریده اند؟

سید هادی کسایی زاده روزنامه نگار که در جریان افتتاح این باشگاه در یاسوج بوده است می گوید: حقیقت را فقط خدا می داند اما آنچه من دیدم و شنیدم تقدیر فرماندار از خانواده پیمان مندنی پور خیری یاسوجی بود. یعنی آقای مدیر فلان دستگاه دولتی بی خبر بوده است؟ که بعید است. حتی بی خبر هم باشد آقای مدیرکل ورزش استان هم بی خبر بوده است؟ بعد از یک سال بگویند این خیر دروغ گفته و پولی نداده است؟

کسایی زاده گفت: شنیده ام چنین پرونده ای به دادگاه رفته و خیلی مشتاق هستم بفهمم داستان چیست؟ در دنیایی که پدر به پسر پول قرض نمی دهد آیا می شود فردی از زندان هماهنگ کند چند میلیارد واریز شود؟ یا اینکه دستور دهد سالن ورزشی را تجهیز کنید؟ بعد بگویند دروغ گفته و بدهکار است؟ سوال دیگر اینکه پول ها به کدام شماره حساب واریز شده است؟ آیا حساب شخصی بوده یا دولتی و رسمی؟

اصلا اگر هم ادعای پیمان مندنی پور صحیح نباشد چرا این تجهیزات هنوز موجود است؟ چرا طلبکاران نبردند؟ آیا مربیان یا مدیران سالن آنقدر پول داشتند تاوان بدهند؟ اینها مباحثی است که جای تامل دارد اما قطعا این اخبار و حاشیه ها به حیثیت استان ضربه زده و موجب ضربه زدن به بدنه خیرین و افکار عمومی جامعه می شود. امید می رود این پرونده به سمت سیاسی پیش نرود و قوه قضائیه مثل همیشه عادلانه قضاوت کند و نتیجه رسانه ای شود.

البته می توانید بر اساس قیمت روز تجهیزات را حساب و کتاب کنید.

 

 

 

 

true
true
true
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false